KAYIT İÇİN BİZE YAZIN

GÖNDER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • TELEFON

    +90 (312) 217 57 75

  • E-POSTA

    asiyankresim@gmail.com

ADRES:

Alaçatlı Mah. 3381. Cad.

Aydoğan Sitesi B Blok 59/3

YAŞAMKENT/ANKARA

BİZİ TAKİP EDİN

  • FACEBOOK

  • TWİTTER

  • YOUTUBE

HAKKIMIZDA

YAŞAMKENT AŞİYAN ANAOKULU

HAKKIMIZDA

Değerli Velilerimiz; Çalışan annelerin en büyük sorunu olan çocuk bakım ve eğitim ihtiyaçları nedeniyle 2 - 6 yas arası çocuklara yönelik tasarlanmış özel mimari ve akıllı bina teknolojisi ile donatılmış okulumuz 2017-2018 Egitim-Öğretim döneminde hizmete girmiştir.

Okulumuzda çocuklarımızın en iyi eğitimi alması amacının yanında güvenlikleri ve konforları acısından da tüm detaylar göz önünde tutulmuştur. Okulumuzun kolaylıkla ulaşılabilecek konumu, fiziksel alt yapısı izlediği eğitim metotları ve profesyonel kadrosu ile en iyiler arasında olma vizyonuna sahiptir. Kurumumuzda çocuklarımızın kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissetmeleri için çalışırız. Tüm çocukların potansiyellerinin en üst düzeye çıkması öncelikli hedeflerimizdendir.

Dünyada kabul gören farklı eğitim yaklaşımlarından yola çıkarak köklü tarihimizin öne çıkan seçkin insanları ve Cumhuriyetimizin kurucu Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği ileri hedefler doğrultusunda M.E.B. Okul Öncesi Eğitim Genel Müdürlüğümüzün oluşturduğu programları uyguluyoruz. Mutlu bir ekiple mutlu nesiller yetiştirme gayretindeyiz. Emanetiniz, emanetimizdir. Çocuğunuza çocuğumuz gibi bakıyoruz. 

 

Gelecek güzel günlerde siz velilerimiz ve çocuklarımızla buluşmak dileğiyle...

ARA

SOSYAL MEDYA